banner341

Aynur Dağdemir kabri başında dualarla anıldı

Görevi başında hunharca katledilen Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir' in ölümünün birinci yıl dönümünde çalışma arkadaşları tarafından kabri başında dualarla anıldı.

Aynur Dağdemir kabri başında dualarla anıldı ABONE OL

Aynur Dağdemir ölümünün 1. yılında kabri başında anıldı.
Görevi başında hunharca katledilen Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir' in ölümünün birinci yıl dönümünde çalışma arkadaşları tarafından kabri başında dualarla anıldı.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir'in ölümünün birinci yıl dönümünde mesai arkadaşları tarafından Asri Mezarlığı'nda bulunan kabri başında anıldı. 

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, Meydan Şubesi Başhekimi Alpaslan Tuhta, Halkla İlişkiler Sorumluları, Doktorlar, Başhemşireler ve hastane personeli, Dağdemir' in kabrine çiçek bırakarak, dua etti. Kabir ziyaretinde din görevlisi tarafından da Yasin-i Şerif okundu.

19 Kasım 2015 tarihinde görevi başında hunharca katledilerek şehit olan Aynur Dağdemir'i unutmadıklarını, mesai arkadaşları olarak kalplerinde yaşattıklarını belirten  Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, "Zaman su gibi akıp gidiyor. Aynur ablamızı kaybedeli tam bir yıl oldu. Acısını ilk günkü tazeleği ile içimizde yaşıyoruz. Aynur ablamızın 1 yıl önce hunharca katledilmesi bizi şuanda aynı o günkü derin üzüntüleri, hüzünleri yaşamamıza sebep oluyor.  Ablamızın bizlere emanetleri olan kızları  Başak ve Tuğçe de aramızdalar. Onlar annelerini ne kadar özlüyor ise, bizde ablamızı o kadar özlüyoruz.  
Onu daima kalbimizde yaşatıyoruz, atamadık içimizden, hiç bir zamanda atamayacağız, kalbimizde yaşayacak.
Kendisinin çalıştığı hastanenin koridorundan geçtiğimiz de duygulanıyoruz, onun resmini gördüğümüzde hala taze olan anıları gözümüzün önüne geliyor. Bugün Büyük Anadolu Hastaneleri çalışanları olarak, Aynur ablamızın mesai arkadaşları olarak kabrine çiçek bıraktık, dualar ettik. Ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun." dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2016, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4