Başkan Kılıç'tan kumanya desteği - Terme Haber

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerleri kapanan dükkan sahiplerine ve personeline kumanya desteği sağladıklarını söyledi.

Başkan Kılıç'tan kumanya desteği - Terme Haber ABONE OL

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, koronavirüs tedbirleri kapsamından uygulanan tam kapanma sürecinde esnafın yanında olduklarını, ilçede ikamet edip, kapanan ticareti işletmelerde çalışan esnafa ve personele kumanya desteği sağladıklarını belirtti.
‘ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ’
Tam kapanma sürecinde esnafın yanında olduklarını belirten Başkan Kılıç, “Tam kapanma sürecinde Termeli esnafımızın yanındayız. Ulusal, yaygın marketler ve yaygın işletmeler hariç; ilçemizde ikamet edip, kapanan ticari işletmelerde çalışan (Lokanta, çay ocağı, bayan ve erkek Kuaförleri, kahvehaneler, halk otobüsleri, şehir içi dolmuşları tuhafiye ve kırtasiye gibi) esnafımıza ve personeline kumanya desteği sağlıyoruz. Başvurular 3 Mayıs Pazartesi günü itibariyle 0542 733 55 56 numaralı telefon üzerinden yapılacak olup; 6 Mayıs Perşembe günü mesai bitimine kadar devam edecektir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4