Başkan Semiz siyaset yolunda

Samsun Canik ilçesi Müteahhitler Derneği Başkanı Cemal Semiz görevinde ayrılarak yerini 2C İnşaat sahibi Cafer Mersinli'ye bıraktı ve siyaset çalışmalarınaa start verdi.

Başkan Semiz siyaset yolunda ABONE OL

"MERSİNLİ'YE BAŞARILAR DİLİYORUM"

Semiz şu şekilde konuştu: "Canik Müteahhitler Derneğini'nin kurucu başkanı olarak 4 yıldır bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Benimle birlikte çalışmış olduğum arkadaşlarımın sivil toplumun sorunları noktasında çalışmasının devam etmesini istedi. Dernekçilik insanlara eşit mesafede görüş ayırt etmeden, hizmet etmektir. Yaptığım Başkanlık sürecinde bütün resmi kurumlar, diğer sivil toplum kuruluşlarıi spor kulubü başkanları ile istişareler yaptık. Elimden geldiğince de destek olmaya çalıştım. Yönetim kurulu olarak bir olağan üstü bir toplantı gerçekleştirdik. Bundan sonraki hayatımda ise siyasete atılacağım. Gelen teklifleri değerlendiriyorum. Önümüze açılan bu yolda devam edeceği. 2C İnşaatı sahibi ve Canik Müteahhitler Derneği yeni Başkanı Cafer Mersinli'ye de başarılar diliyorum"

"SEMİZ'İN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ"

2C İnşaatı sahibi ve Canik Müteahhitler Derneği yeni Başkanı Cafer Mersinli ise şu şekilde konuştu: " Bu derneği bu kadar iyi yerlere gelmesinde büyük rol oynayan benimde gözümde hep bir Başkan olarak kalacak olan Cemal Semiz'e siyaset yolunda başarılar diliyorum. Her zaman elinde gelenin en iyisini yapmaya çalıştı ve başardıda. Yeni görevimi ise en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Cemal Semiz'in her zaman destekçisiyiz."


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4