Başkan Tok: Huzurumuzu bozmayacaklar

Cuma sabah namazı sonrası Zeytinlik mahallesi sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere karşı birlik ve beraberliğimizle cevap vermeliyiz" dedi.

Başkan Tok: Huzurumuzu bozmayacaklar

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Zeytinlik Camii'nde kılınan sabah namazı sonrası esnaf ve mahalle sakinleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Zeytinlik Mahallesi sakinlerinin bağrına bastığı Başkan Tok'un buluşması mahalle sakinleri, esnaflarını bir araya getirdi. Zeytinlik Mahalle sakinlerinin aynı sofrada buluştuğu kahvaltıda birlik ve beraberlik ruhu yürekleri birleştirdi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada vatandaşlar Başkan Tok'a teşekkür etti.

 

"ŞİDDET İLE DEĞİL BİRLİK İLE CEVAP VERMELİYİZ"

 

Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara karşı tek yürek olunması gerektiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Sabah namazı programlarımızı her hafta farklı mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Bu programlar bizle oldukça memnun ediyor. Sabahın ilk saatlerinde Cuma'nızı tebrik ediyorum. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Cenab-ı Hak ülkemizi içerden ve dışarıdan bölmek isteyen şer güçlere de fırsat vermesin. Ülkemizin güzel birlik ve beraberliğini bozmak isteyen insanları birbirine küstürmeye çalışan huzurumuzu bozmak isteyen şer güçler var. Allah onlara fırsat vermesin. Teröre karşı devlet ve millet tek yumruk, tek yürek olup ferasetli ve sağduyulu elimizden bırakmamalıyız. Bu devletin ekmeğini yiyip, bu devlete saldıran zihniyet geçmişte olduğu gibi bugünde karşımızda. Bu sebepten ötürü bir olmalıyız diri olmalıyız birlikte olmalıyız. Hendek siyaseti yapanlara ve bunu destekleyenlere şiddet ile değil birliğimiz ile cevap vermeliyiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 05:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4