Başkan Topaloğlu'ndan Nebiyan Doğa Festivali'ne davet

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Dereköy mevkisinde bir restoranda basın mensupları ile bir araya geldi. İlk kez düzenlenecek olan Nebiyan Doğa Festivali tanıtım toplantısında konuşan Topaloğlu, "16 Kasım Cumartesi günü saat 10.30'da inşallah halkımızın ve davetlilerimizin de yoğun katılımı ile birlikte açılışımızı yapacağız" dedi.

Başkan Topaloğlu'ndan Nebiyan Doğa Festivali'ne davet

Festivali düzenleme amaçlarının 19 Mayıs ilçesinin ve Samsun'un tanıtımına katkı sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı Topaloğlu, "Bir derdimiz var ve ben 10 yılı aşkın süredir belediye başkanlığı yapıyorum. 19 Mayıs ilçesinin ve Samsun'un tanıtımına katkı olarak Nebiyan Dağı üzerinden, oranın güzellikleri ve güz güzellikleri üzerinden orada sunacağımız etkinlikleri icra edeceğiz. Acaba 19 Mayıs'a nasıl bir katkıda bulunabiliriz, o güzellikleri bilmeyenlere nasıl sunabiliriz ve bunun üzerinden de doğal olarak da Samsun'un tanıtımına az da olsa nasıl katkı verebiliriz diye düşünerek bu festivali yapmaya karar verdik. Ayder'de Formulaz yapılıyor da 19 Mayıs'ın Nebiyan'ında neden yapılmıyor? İsmini değiştirdik, aynı ismi kullanamayacağımız için 'Tahtaralli' yaptık"
16 Kasım Cumartesi günü saat 10.30'da hemen Ali'nin Piknik Yeri dediğimiz o düz alanda düzenleme çalışmaları yaparak, kuracağımız platformlarla birlikte inşallah halkımızın ve davetlilerimizin de yoğun katılımı ile birlikte açılışımızı yapacağız. 3 gün sürecek festival için kamp alanına girişler 15 Kasım Cuma günü saat 08.00 ve 20.00 arasında ayrıca 16 Kasım Cumartesi günü de saat 10.00'a kadar yapılacak. Bu tarihler sonrası kamp alanına giriş kapatılacak" bilgilerini verdi. Topaloğlu, festivale tüm Samsunluları davet etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4