Başkan Yılmaz Devalan Mahallesi'nde incelemelerde bulundu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü ilçesinde bulunan Devalan Mahallesinde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceledi.

Başkan Yılmaz Devalan Mahallesi'nde incelemelerde bulundu ABONE OL

Samsun'a en uzak mahallelerden birisi olan ve Vezirköprü merkezine 27 kilometre uzaklıkta yer alan Devalan Mahallesine giderek sorunları tespit eden ve çözüme kavuşturulması için gerekli adımları atacaklarını vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak uzak yakın demeden her türlü soruna çözüm üretmek adına mesai harcıyoruz. Devalan mahallemiz ile ilgili çok sık mesaj alıyoruz. Arkadaşlarımız sorunları tespit etmişti. Bende mahalle sakinlerinin sosyal medyadan gönderdiği mesajları karşılıksız bırakmamak ve işimizin her zaman başında olduğumuzu vurgulamak için buraya geldim. Sorunları yerinde gördüm. Devalan mahallemizde de bu sorunlara çözüm bulacağız” açıklamalarında bulundu. 

Yol isteklerinin kesinlikle bitmeyeceğini de belirten Başkan Yılmaz, “Bundan 50 yıl sonra da, 100 yıl sonra da bu tür sorunlar olacak. Biz olmayacağız belki ama yine belediye başkanları buralara gelecek ve mahalle sakinleriyle yine bu sorunları konuşacaklar. Yani bitmeyecek. Ama bizim dönemimizde en aza inecek ve Allah izin verirse uzunca bir süre gündeme bile gelmeyecek” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Keleş
Hüseyin Keleş - 2 yıl Önce

Sayın başkan develan mahallesi ne giderken hava dan mı gitti acaba yoksa dozerle mı yoksa oraya gidmesi için öncelikle yolların yapılması gerek Kabalı muhtarı na eylem yaptı diye yolunu zu yapmıyorum diye rest çekti ve develan mahallesi ne Havza dan yolmu yapacak çünkü bizim köyde n geçmesi gerekiyor inşAllah bu mesaja da cevap verir

Hüseyin Keleş
Hüseyin Keleş - 2 yıl Önce

Sayın başkan biz sizden sadece yolumuzun yapılması mı istiyoruz egerki bizim belediye başkanı mız olsaydı ve ilindeki malzeme lerinle almasının bizim yolumuz da olurdu ihtiyaç larımızı giderirdi Kabalı muhtarı hakkını arıyor ve eylem yaptı diye yolunu zu yapmıyorum diye rest çekti nız iyi söz yılanı deliğinden çıkarır saygılar sunarım

SIRADAKİ HABER

banner4