Bem Bir Sen Samsun Başkanı Gayretli’den Ladik Belediyesine Ziyareti

Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, sendikal faaliyetleri kapsamında Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Bem Bir Sen Samsun Başkanı Gayretli’den Ladik Belediyesine Ziyareti

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’in makamında gerçekleşen ziyarette Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli göreve geldiği günden itibaren Samsun’da ve Karadeniz Bölgesinde “Gönül Sendikacılığı” bilinciyle çalıştıklarını ifade ederek sendikal faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Gayretli sendikal ve örgütlü mücadelenin doğru adresi Bem Bir Sen olduğunu belirterek; “Bem-Bir-Sen olarak söz verdiğimiz gibi yerel yönetim çalışanlarımızın her daim yanında olmaya devam ediyoruz. Bem-Bir-Sen ailesi büyük bir ailedir. Bu ailenin her bir üyesi bizim için çok değerlidir. Üyelerimizin ve üye iş yerlerimizin haklarının gözetilmesi bizim önceliğimizdir. Sendikal mücadelenin önemi imzalanan 6. Toplu sözleşme ile bir kez daha kendini gösterdi. Yaptığımız çalışmalarda bizlere destek veren ve her zaman bizim yanımızda olan Ladik Belediye Başkanımız Sayın Nurhan Yapıcı Özel’e şahsım ve üyelerim adına destekleri ve nazik kabulleri için teşekkür ediyorum.” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ise; “Sendikal faaliyetleri her zaman önemsiyorum. Ladik Belediyesi olarak çalışanlarımızın haklarının gözetilmesi bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Ladik için 7/24 görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanımız Savaş Gayretli’ye ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretin ardından Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e günün anısına hediye takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4