Bilnet Okulları'nda Bahar Şenliği coşkusu

Geleneksel olarak düzenlenen Bilnet Okulları Samsun Kampüsü Bahar Şenliğinde bu yıl çok anlamlı bir sosyal sorumluluk prosine imza attı.

Bilnet Okulları'nda Bahar Şenliği coşkusu

Milli Eğitim Müdürlüğünün Hami Projesi kapsamında, bu yıl Catkaya Okulu ile kardeş okul olan Bilnet Samsun kampüsü önemli  bir proje için çalışmalara başladı. Bilnet Okulları Kampüs Müdürü Dilek Eminoğlu; “ öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin yıl boyunca sürdürdükleri çalışmalarını paylaşma fırsatı bulduğu bahar şenliğimizde yüzlerce Samsunluyu çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi adına bir araya getirdiğimiz için çok mutluyum. Şenlik alanında bulunan hobi atölyeleri,  ebru sanatı, yüz boyama, taş boyama, balondan figürler, robotik kodlama, el sanatları, satranç turnuvaları, konser,yarışmalar ve  ev yemeklerinin satıldığı şenlikte toplanan gelir muazzam dedi.


Bu anlamlı günde U25 Bayan Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli takımı ile Medical Park Samsun Engelli Gücü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı oyuncuları gösteri maçı yaparak farkındalık oluştururken izleyenlerin büyük ilgi ve beğenisini topladı. Katılımlarından dolayı Yönetim  Kurulu Başkanı İlhan Elmalı, As Başkan Engin Keşli, Antrenör Tayfun Çakmak, U25 Başantrenör Murat Saltan’a, tüm sporcularımıza ve bizleri bu keyifli projede yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimizi sunarız.


Bilnet Okulları Samsun Kampüsü yatırımcılarından Dr. Hikmet Çavuş ; “  Bahar şenliklerinde yaşanan  coşku ve insanların keyifli zaman geçirmelerinin yanı sıra bu şenliğin  amacının Çatkaya  köy okuluna fen  laboratuarı kurulmasının  sağlanması , şahsım ve  yatırımcı ortağım Dr. Hakan Özcan adına bizleri oldukça heyecanlandıran ve mutluluk veren bir duygu. Bugün bu önemli organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Samsun Milletvekili Sn. Yusuf Ziya Yılmaz’a, , Atakum Belediye Başkanı Sn. Cemil Deveci’ ye, Tekkeköy Belediye Başkanı Sn. Hasan Togar’a sonsuz teşekkür ederim” dedi. 


Dolu dolu geçen etkinlik  alanında çatkaya okulundan gelen öğrenciler tüm çocuklar ile birlikte bol bol fotoğraf çektirerek , gönüllerince eğleme imkanı buldular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4