Canik Kaymakamı Halal ve Belediye Başkanı Sandıkçı’dan Havza’ya ziyaret

Canik Kaymakamı Mahmut Halal ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen mekanik otoparkta incelemelerde bulunmak üzere Havza’ya geldiler.

Canik Kaymakamı Halal ve Belediye Başkanı Sandıkçı’dan Havza’ya ziyaret

Canik Kaymakamı Mahmut Halal ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Havza ziyaretleri kapsamında ilk olarak Havza Belediyesini ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile bir süre görüştüler.
Havza Belediye Başkanı Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette her iki belediye başkanı yürütülen hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunarak birbirlerine yürütülen projeler hakkında bilgiler verdiler.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Canik’ta yapmayı planladıkları otopark için incelemelerde bulunduklarını ve bu kapsamda Havza’da devam eden otopark inşaatını incelemek için Havza geldiklerini belirtti.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Kaymakam Halal ve  Başkan Sandıkçı’yı belediyemizde misafir etmekten mutluluk  duyduğunu belirterek; “Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Belediyelerimiz arasında istişare ve bilgi paylaşımı halkımıza daha kaliteli hizmet ulaştırılması açısından önemli.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344