banner341

ÇARGİAD’dan SAMGİAD’a Ziyaret

ÇARGİAD, yeni SAMGİAD'ı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

ÇARGİAD’dan SAMGİAD’a Ziyaret ABONE OL

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin, ÇARGİAD'ın kardeş dernek olduğunu kaydederek, "Samsunlu genç iş insanları olarak, şehrimizin kalkınması için her zaman iş birliklerine hazırız. Bu anlamda, kardeş derneğimiz olan ÇARGİAD ile birbirimize her zaman destek verip, şehrimiz için omuz omuza çalışacağız. Birlikte güzel projelere imza atacağız. Bizleri ziyaret edip onurlandıran ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak'a ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. 
ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATACAKLAR
ÇARGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak ise SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek, "SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulunun çok önemli projelere imza atacağına gönülden inanıyorum. Kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Kardeş dernek olarak biz, her zaman desteğe hazırız. Birlikte güzel projeleri hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı. 
BAŞKAN ÖZTEKİN'E ÇARŞAMBA'YA ÖZGÜ HEDİYE
Konuşmaların ardından ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak, ziyaret anısına Başkan Onur Öztekin’e Çarşamba İlçesi'ni simgeleyen baskı çalışma hediye etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4