banner438

Çocuğum İçin Önce Ben Semineri düzenlendi! Samsun Haber

Samsun’da MLP Care çatısı altında kurulan psikoloji komitesinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Türkiye genelindeki Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park hastaneleri psikologlarının 4 ana tema çerçevesinde hazırladıkları “Çocuğum İçin Önce Ben” semineri düzenlendi. Seminerin moderatörlüğünü Uzm.Klinik Psikolog Enise Öziç yaptı.

Çocuğum İçin Önce Ben Semineri düzenlendi! Samsun Haber

Samsun’daki Vedat Türkali Kongre Merkezi’nde gerçekleşen seminere Atakum Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci, Atakum Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Fatma Baradaranhosseını, Atakum Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Şevket Özkaya, Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın, Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut ve VM Medical Park Samsun Hastanesi psikologları katıldı.
Seminerde açılış konuşması yapan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, toplumun temel taşının aile olduğuna dikkat çekerek “Çocuklarımızın üreten, muhakeme yapabilen bir birey olmasını sağlayan en temel öğe ailedir. Aile, çocuğun güvenli gelişimini sağlayan en ideal ortamdır” diye konuştu.


Seminere, Liv Hospital Samsun Psikoloji Kliniği’nden MLP Care psikoloji komitesi eş başkanı Uzm. Klinik Psk. Enise Öziç ve Psk. Hale Unutmaz, VM Medical Park Samsun Hastanesi Psikoloji Kliniği’nden Uzm. Klinik Psk. Buse Gökçe ve Psk. Anıl Özcan katıldı.  
Program açılışında çocuklarımıza daha sağlıklı yardımcı olabilmek adına ‘ruhsal olarak önce ben’ diyebilmenin öneminin anlatan Psikolog Enise Öziç, “Her ebeveyn; çocuğunun sağlığı, mutluluğu ve geleceği için çaba gösterir. Ebeveynler eğer davranışsal, duygusal ya da ruhsal olarak sağlıklı olursa çocuklarının da bir o kadar iyi olma olasılığı yüksektir” şeklinde konuştu.
Yoğun katılımla gerçekleşen ‘çocuğum için önce ben’ konulu seminerin kapanışında Atakum Belediyesi’nin yöneticileri, sorumluluk projesi kapsamında konuşmacı olarak katılımda bulunan psikolog komitesine Onur Anıtı hediye takdiminde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344