Derebahçeliler salı günü'nü bekliyor!

İlkadım Belediyesi tarafından Derebahçe Sosyal Tesisi'nin temel atma töreni için son hazırlıklarını tamamladı.

Derebahçeliler salı günü'nü bekliyor! ABONE OL

6 bin metrekarelik bir alana büyük bir külliye inşa edecek olan İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesisi'nin temel atma töreni 18.08. 2015 Saat 18.00'de yapılacağını duyurdu.

Derebahçe Mahallesi Kafkas Caddesi üzerinde 6 dönümlük alana inşa edilen sosyal tesisin bölgede var olan boşluğu dolduracağını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  2015  yılının yatırım yılı olduğuna vurgu yaptı.  Halka verdikleri sözü yerine getirdiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " İlkadım Belediyesi olarak 2015 yılını yatırım yılı olarak ilan etmiştik. Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezin inşaatı hızla devam ediyor. İnşaatımızın birinci katına çıkmak üzereyiz Allah nasip ederse, bir yıl içerisinde de Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezimizi halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.  İçersinde modern düğün salonu, etüd merkezleri, sinema salonu,  fitness salonları, kafeteryası, mescit gibi birçok alanın bulunacağı çok amaçlı kültür ve yaşam merkezinin bölgede ihtiyaç olan önemli bir boşluğu dolduracak" dedi.

Geleceğe dönük hedefledikleri projeleri sırasıyla hayata geçirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Belediye olarak halkın istek ve talepleri ön planda tutan insana yatırım yapan bir belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.  "İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın" sözü, bizim için çok önemlidir. İnsanımızın mutluluğu ve huzuru bizim için önemli. İnsan mutlu olursa, toplum huzurlu olur.  İnsanımızın hayatını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini istiyoruz. . Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezinin ihalesi de bitmiş oldu. Onunda bir ay içinde temel atma törenini gerçekleştirerek İlkadım İlçemiz için çok önemli bir projeyi daha hayata geçirmiş olacağız. Biz hızlı bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Şimdiden bu hizmetimizin halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4