Devlet Teşvikleri Samsun'da tanıtılacak! Devlet Teşvikleri programı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen "Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri" 28-29 Mayıs tarihlerinde Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Samsunlu gençlerle buluşacak.

Devlet Teşvikleri Samsun'da tanıtılacak! Devlet Teşvikleri programı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen "Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri" ‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla 28-29 Mayıs tarihlerinde  Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Samsunlu gençlerle buluşacak.
Devlet teşvikleri tanıtım günleri, kamu kurumları ile gençleri bir araya getirmek ve kurumların proje desteği, hibe, burs, teşvik, fon, eğitim desteği, girişimcilik gibi sunmuş oldukları hizmetler hakkında gençlerimizi bilgilendirmek amacıyla Başkanlığımız koordinasyonunda; bakanlıklar, bağlı, ilgili ve ilişkili kurum/kuruluşları, Cumhurbaşkanlığına bağlı kurum/kuruluşlar ile Cumhurbaşkanlığı Ofislerinin de yer aldığı 40'ın üzerinde kurum ve kuruluşun katılımıyla düzenleniyor. Etkinlik, Gaziantep, Konya, Antalya, Adana’dan ve Kayseri’den sonra altıncı kez kuruluş ve kurtuluş şehri Samsun’da, gençlerle ve girişimcilerle buluşacak. 
İki gün sürecek etkinlik boyunca, gençlere yeteneklerini keşfedip geliştirmelerine katkıda bulunacak, ekonomi, eğitim, kültür, sanat, bilim, gibi alanlardaki faaliyetler ve başarı öykülerinin yanısıra, sportif faaliyetler, konser ve halk oyunları gösterileriyle de eğlenceli vakit geçirme imkanı  sağlanacak. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344