banner433

Dr. Kamil Furtun Unutulmadı

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde 5 yıl önce görevi başında şehit edilen Dr. Kamil Furtun'u meslektaşları unutmadı.

Dr. Kamil Furtun Unutulmadı

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde 5 yıl önce 29 Mayıs 2015 tarihinde İsmail Koyun'un silahlı saldırısında şehit olan Op. Dr. Kamil Furtun, mezarı başında dualarla anıldı.

Dr. Kamil Furtun ölümünün 5. yıl dönümünde, Asri Mezarlığı'nda bulunan kabri başında Kuran-ı Kerim okutulup dualar edilerek anıldı. Samsun Tabip Odası tarafından düzenlenen törene, eşi Dr. Funda Furtun, Samsun Tabipler Odası Başkanı Murat Erkan, çok sayıda meslektaşı, ailesi ve sevenleri katıldı.  

Dr.Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde gerçekleşen programda Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan'ın açılış konuşmasının ardından Dr.Kamil Furtun'un hayatına ait kesitler sunan bir video-sunum gerçekleştirildi. Meslek arkadaşları ve dostları Dr.Kamil Furtun'la olan anılarını ve düşüncelerini paylaştılar.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344