banner367

Ford Trucks Servis Günleri Samsun’da

Ford Trucks tarafından bu yıl 14 ilde düzenlenen servis etkinliklerinin Ağustos ayındaki ikinci durağı Samsun olacak. 14-15 Ağustos tarihlerinde Samsun Tunalar Ford Trucks bayinde düzenlenecek olan etkinliğin katılımcıları, iki gün boyunca hem çeşitli aktivitelerle keyifli vakit geçirecek hem de ücretsiz check-up ile aracını muayene ettirme avantajından yararlanacak.

Ford Trucks Servis Günleri Samsun’da ABONE OL

Türkiye çapında kapsamlı bayi ağı ve yenilenen plazaları ile hizmet veren Ford Trucks, 14-15 Ağustos tarihlerinde Samsun’da düzenleyeceği “Servis Günleri” etkinliğinde, müşterileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

Tunalar Ford Trucks tesislerinde gerçekleşecek etkinlikte, Ford Trucks müşterilerine özel birbirinden farklı aktiviteler düzenlenecek ve sürpriz hediyeler dağıtılacak.

 

Katılımcılar etkinlikte, güvenli sürüş eğitimi, emniyet kemeri simülasyonu gibi eğitim aktivitelerine ek olarak ücretsiz araç muayene fırsatından da yararlanacak. Araçlarına Ford Trucks servisinde check-up yaptıran katılımcılara ise bir sonraki servis girişlerinde kullanılmak üzere yüzde 20 indirim çeki armağan edilecek.

 

Samsun Tunalar Ford Trucks bayinde ücretsiz araç check-up ve yüzde 20 indirim çeki fırsatı 27 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 08:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4