banner341

Halil Kalaycı görevi devir aldı

2009-2019 yılları arasında Ayvacık İlçesinde Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ak Partili Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ile 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı olarak İlçe Belediye Başkanı seçilen Halil Kalaycı arasında Belediye Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı.

Halil Kalaycı görevi devir aldı ABONE OL

Cumhur İttifakının Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak girdiği 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanan Halil Kalaycı Meclis Üyeleri ile birlikte İlçe Seçim Kurulundan mazbatalarını aldıktan sonra Ak Parti İlçe Başkanlığına gelerek burada basın açıklamasında bulunduktan sonra Belediye Başkanlığında devir teslim törenini gerçekleştirdiler.
   Düzenlenen törene Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile İl Yönetimi, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ile İl Yönetimi, Belediye Başkanı Halil Kalaycı, bir önceki Belediye Başkanı Mustafa Belur, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Baykeser, Ak Parti İlçe Başkanı Sertaç Can ile Yönetimi, MHP İlçe Başkanı Sn. Ali Duman ile Yönetimi, eski ve yeni Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, Belediye personelive çok sayıda partili partisiz vatandaşlar katıldı.
        2009-2019 yılları arasında İlçede Belediye Başkanlığı görevini icra eden Ak Partili Belediye Başkanı Mustafa Belur bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade edip yeni dönemde bu onurlu görevi Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya devrederek görevinde başarılar diledi.
         Devir teslim töreninde  Mustafa Belur Belediyenin resmi mührünü yeni Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya teslim edip Belediye Başkanlığı rozetini takarak, Belediyenin anahtarını temsilen plaket takdim etti. Ayvacık  Belediye Başkanı Halil Kalaycı törenin ardından makamında tebrikleri kabul ederek belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4