Havza Belediye Başkanından Kağıthane Belediyesine ziyaret

Bir dizi ziyaret ve görüşme için İstanbul’da bulunan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Kâğıthane Belediyesini ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanından Kağıthane Belediyesine ziyaret ABONE OL

İkiz ve beraberindekiler Kâğıthane Belediyesi ziyaretleri sırasında ilk olarak Havzalı olan Kağıthane Belediyesi Meclis Başkan Vekili Meryem Tekbıyık’ı ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Tekbıyık; “ Hemşerilerimizin ziyaretinden dolayı mutlu oldum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve beraberindekiler daha sora Kâğıthane Belediyesi Meclis Başkanı Vekili Meryem Tekbıyık ile birlikte Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ı makamında ziyaret ettiler.

Kılıç ve İkiz bir süre sohbet ederek belediye hizmetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Görüşmede iki belediyenin kardeş belediye olması için görüş birliğine varıldı.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz her iki belediyenin kardeş belediye olması için görüş birliğine varıldığını belirterek; “ Sayın Başkanım ile yapmış olduğumuz görüşmeler olumlu geçti. İleriye dönük olarak her iki belediyenin kardeş belediye olması konusunda görüş birliğine vardık. İnşallah bu birliktelik hem Kağıthane hem de Havza Belediyemiz için hayırlı olacak.” Dedi.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ise 2015 yılında Kağıthane’ye yapılan hizmetleri ve gelecek projelerini tanıtarak, Başkan İkiz’e bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 06:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4