Havza Milli Eğitim Müdürü Sağlam taşıma yapacak olan firma yetkililerinden bilgiler aldı

Havza Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan 12 saatlik Sürücü Eğitim Seminerini tamamlayan ve belge almaya hak kazanan okul servis sürücülerine belgelerini veren Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam daha sonra okul servislerinde kullanılacak olan araçlarda incelemelerde bulunarak taşıma yapacak olan firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Havza Milli Eğitim Müdürü Sağlam taşıma yapacak olan firma yetkililerinden bilgiler aldı ABONE OL

Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, yapılan denetimlerde araçlarda bir sıkıntı olmadığına değinerek; “ Yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızda ve araç sürücülerinde bir sorun görülmüyor. Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kursumuz ile de sürücülerimize eğitim verdik. Burada amacımız öğrencilerimizin can güvenliği içerisinde eğitimlerini tamamlamaları.  Eğitim ve öğretim yılı içerisinde denetimlerimiz devam edecek.” Dedi.

Özel firma yetkilisi Volkan Akarsu ise yapılan denetimlerin kendi noksanları görmeleri açısından önemli olduğunu belirterek; “Bizler ülkemizin geleceğini taşıdığımızın bilinci içerisinde hareket etmeliyiz. Bizler için amaç para kazanmaktan önce sorumluğunu üstlendiğimiz çocuklarımızın can güveliğini sağlamak.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2015, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4