Havza’da Polis Haftası etkinlikleri! Polis Haftası

Havza İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Havza Müftülüğü iş birliği ile Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Kuruluş Yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehit polisler ve tüm şehitler adına mevlit okutuldu.

Havza’da Polis Haftası etkinlikleri! Polis Haftası

Akşam namazına müteakip düzenlenen Kevser Camiinde program, Kuran-ı Kerim tilavetinin okunması ile başladı. Okunan mevlit ve ilahilerin ardından, Havza Müftüsü Mehmet Nurlu tarafından tüm şehitler ve ebediyete intikal etmiş gaziler için dua edildi.
Cami çıkışında vatandaşlarla tokalaşıp sohbet eden Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, katılım gösteren vatandaşlara teşekkür etti.
Mevlit programının ardından emniyet personeli tarafından vatandaşlara çikolata ve gül suyu ikram edildi.
Havza Kaymakamı Nayman’a Emniyet Mensuplarından Ziyaret
Polislerde Havza Kaymakamı Nayman'a ziyaret
Havza Emniyet Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ziyaret edildi.
Polis Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Polis Haftası’nda yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam Cengiz Nayman’a bilgiler verip, ilçenin asayiş durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, “Öncelikle, başta İlçe Emniyet Müdürlüğümüz personeli olmak üzere ; ülkemizin dört bir yanında canla başla görev yapmakta olan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının 177. Kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor ; aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan ve emekliye ayrılan tüm polislerimize de aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum. Halkımızın huzur ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan emniyet personelimiz, en temel hizmeti yaparak, hizmetlerin en kutsalını yerine getirmektedir.” Dedi.
Ziyaret sonunda Havza Kaymakamı Cengiz Nayman emniyet mensupları adına Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı’ya çiçek verdi..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344