banner341

İlkadım Belediyesi persoleni iftarda buluştu!

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediyede çalışan personeli ile iftar yemeğinde buluştu. Demirtaş,'Ben dahil herkes görevini eksiksiz yapma gayrettin olacak' dedi.

İlkadım Belediyesi persoleni iftarda buluştu! ABONE OL

Derebahçe sosyal tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine, başkan yardımcıları, belediyede görev yapan müdür, memur ve tüm çalışanlar aileleri ile birlikte iştirak ederek iftar yemeğinde oruçlarını açtılar.İftar öncesi tek tek masaları gezerek çalışanlarla tokalaşan Başkan Demirtaş, personel ve ailelerinin hatırını sordu ve sohbet etti.

Mübarek Ramazan-ı Şerifin farklı bir manevi iklimi var. Bu manevi iklimi sizlerle beraber yaşıyoruz diyerek çalışanlara hitap eden Baskan Demirtaş, "Karşılıklı saygı ve sevgi önemli sizlerle birlikte belediyemize kurumsal bir kimlik oluşturacağız.

-EKMEĞİN NE ANLAMA GELDİĞİNİN BİLENLERDENİM

Belediyemizin üzerine düşen birçok sorumlulukları var.Karşılıklı anlayış içerisinde bir ve beraber olarak bu sorumlulukları yerine getireceğiz. Kurumları yücelten çalışanlarıdır.Ekmeğin ne anlama geldiğini bilenlerdenim.Sizlerde rızkınızı helal ettirmek için çaba göstermelisiniz.Bir siyasi partinin arka bahçesi olarak değil. Biz namuslu ve dürüst olacağız. Adaletli ve eşit davranacağız. Bende dahil olmak üzere herkes görevini yapacak. Belediye imkanlarını kendi imkanlarımız gibi tasarruflu kullanacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Nice ramazanları aileleriniz ve sevdiklerinizle geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Programın sonunda Başkan yardımcısı Ramazan Bayraktar, Başkan Demirtaş'a çalışan arkadaşlar adına burada tek çatı altında oruçlarımız açarak birlik ve beraberliğimizi perçinlenmesi  vesile oldunuz.Ben şahsım ve çalışan arkadaşlarımız adına size teşekkürlerimi sunuyorum diyerek çiçek takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4