İlkadım Güzeldere’ye 1800 ton asfalt

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,Güzeldere Mahallesinde başlatılan asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Tok, “Her noktaya hizmet anlayışımız ile Güzeldere Mahallemize 1800 Ton asfalt döktük. Bu kapsamda hizmet erişmeyen hiç bir nokta bırakmayacağız” dedi.

İlkadım Güzeldere’ye 1800 ton asfalt ABONE OL

İlkadım Belediyesi tarafından başlatılan ve ilçenin her bir noktasında devam eden yol yapım ve asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Biten çalışmaların hemen ardından yeni çalışmalara başlayan ekipler gece gündüz demeden hizmet için çalışıyor. Çalışmalar kapsamında Güzeldere mahallesinde mesai yapan falan ekipler 1800 ton asfalt ile mahallenin sokaklarını baştan aşağı yeniledi.Güzeldere mahallesinin yapılan bu büyük hizmetlere hasret kaldığını belirten mahalle Muhtarı Uğur Kır Başkan Tok’a ve ekibine teşekkür etti.

 

“HİZMET HER NOKTAYA GİDECEK”

 

Yapılan çalışmalar sonrası vatandaşların memnuniyetinin kendilerini hizmet aşkıyla kamçıladığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Samsun’un en büyük ilçelerinden biri olan İlkadım ilçemizde 11 köyümüz mahalle statüsüne geçiş yaptı. Bugün de mahalle statüsüne geçen Güzeldere Mahallemizde yoğun bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hummalı bir çalışmaya imza atan ekiplerimiz bir yandan sıcak asfalt ve sathi kaplama işlemlerine devam ediyor, diğer yandan mahallemizin çevresini güzelleştirmek için kaldırım, parke taş, camii ve mezarlıklarımızın  bakımlarını yapıyorlar. Güzeldere mahallemizde ciddi anlamda alt yapı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Güzeldere mahallemizde tam 1800 ton asfalt, toplam 800 metre uzunluğunda  5 metre genişliğinde sathi kaplama yol çalışmamızı gerçekleştirdik. Bu yapılan çalışmalardan bende son derece memnunum. Yapılan bu büyük çalışmaları yerinde izleyerek inceleyerek yakinen takip ediyorum. Vatandaşlarımızın memnuniyetini, mutluluğunu görünce bizlerde mutlu oluyoruz. Daha çok çalışma azmine sahip oluyoruz. Çalışmalarımız hız kesmeden sürecek. İhtiyaç duyulan her yerde ayrım gözetmeksizin her noktaya hizmet gidecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4