banner438

KADES uygulaması Terme'de tanıtıldı

Asayiş Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü Terme İlçe Emniyet Müdürlüğü organizesinde; Terme ilçesinde "Kadına Karşı Şiddet ve KADES Uygulaması" tanıtıldı.

KADES uygulaması Terme'de tanıtıldı

Terme ilçesinde şiddete uğrayan ve uğrama tehlikesi bulunan kadınlar, çocuklar, aile bireyleri ve tek taraflı ısrarlı takip mağduru olan kişilerin korunması ve şiddet uygulayan kişiler hakkında gerekli tedbirlerin alınması amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü Terme İlçe Emniyet Müdürlüğü organizesinde; Terme Halk Eğitim Merkezindeki kadın kursiyerlere "Kadına Karşı Şiddet ve KADES Uygulaması" konulu seminer düzenlendi.


Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği Görevli Esra Baloğlu tarafından uygulama, seminere katılanlara tanıtılmış bu konuda bilgilendirme yapıldı.
Görevliler tarafından Terme ilçesinde halkın yoğun olduğu bölgelerde tanıtım faliyetlerine devam edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2022, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344