Kamuda çalışan engelli, hamile, malul gazi personeline idari izin

Samsun'da etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan hamile ve engelli personele 25 ve 26 Ocak tarihleri için idari izin verildi.

Kamuda çalışan engelli, hamile, malul gazi personeline idari izin

Samsun Valiliği kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile, malul gazi ve engelli personelin iki gün izinli sayılacağını açıkladı.

Samsun’da yoğun kar yağışı etkisini sürdürüyor. Ekipler çalışmalarını sürdürürken Samsun Valiliği yaptığı açıklamada yoğun kar yağışı nedeniyle tüm kamu kurum ve kuruşlarda görevli hamile, malul gazi ve engelli personelin Salı ve Çarşamba günleri idari izinli sayılacağını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, "İlimizde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle ilimiz genelindeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile, engelli ve malul gazi personelimiz 25-26 Ocak 2022 Salı ve Çarşamba günleri idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 08:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344