Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu Ayvacık Belediye Başkanı Belur'u makamında ziyaret etti

Kavak İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyaret etti.

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu Ayvacık Belediye Başkanı Belur'u makamında ziyaret etti ABONE OL

Bir süre makamda kahve içerek sohbet eden Belediye Başkanları daha sonra İlçeyi ve yapılan çalışmaları gezerek yerinde incelediler. Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur İlçede yapılan ve yapılacak olan Projeler hakkında Kavak İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na bilgi paylaşımında bulundu.

Kavak İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ‘Başta engellilere, çocuklara, kadınlara ve Ayvacık İlçesinin tüm kesimlerine sunmuş olduğunuz hizmetleri ve hayata geçirdiğiniz projeleri yakından takip ediyorum. Ayvacık son 2 yılda adından sıkça söz ettirmeye ve dünyadan her kesimin dikkatini üzerine toplamaya başladı. Yapılan yatırımlarla ve Belediye Başkanı arkadaşım Mustafa Belur’un girişimleri ve gayretli çalışmaları ile İlçe hergeçen gün Turizm Bölgesine yakışır bir hal alarak göz dolduruyor. İnanıyorum ki birkaç sene sonra Ayvacık Turizm noktasında Karadeniz’in vazgeçilmez bir İlçesi, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olacaktır. Değerli meslektaşımın İlçesi için sarf ettiği çalışmaları takdire şayan buluyorum. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.’dedi.

Ayvacık Belediye Başkanı İlçede yapılan çalışmaları gezdirip bilgi paylaşımı yaptıktan sonra Kavak İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu Samsunum 2 Gemisi ile muhteşem doğa eşliğinde Suat Uğurlu Baraj Gölünde gezi turuna çıkardı.

Ayvacık Belediye Başkanımız Mustafa Belur ’Kavak İlçemizin Belediye Başkanı çok değerli arkadaşım İbrahim Sarıcaoğlu’nu ilçemde ağırlamaktan, misafir etmekten çok memnun oldum. Yapmış olduğu ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyorum’dedi.

Belediye Başkanları Samsunum 2 Gemisi ile Suat Uğurlu Baraj Gölündeki gezi turunun ardından sohbetlerine Ayvacık İlçesinin Kadın Kültür ve Doğal Yaşam Merkezinde çay içerek devam ettiler.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek İlçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2015, 06:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4