Mecbur Kalmadıkça Trafiğe Çıkmayın uyarısı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, “Vatandaşlarımızın mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamalarını, trafiğe çıkmak zorunda olanların da araçlarına mutlaka kar lastiği takmalarını istirham ediyorum” dedi.

Mecbur Kalmadıkça Trafiğe Çıkmayın uyarısı

Vali Dağlı yaptığı açıklamada yolların açılması için yapılan çalışmalarda görev alan Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü, kaymakamlıklar, AFAD İl Müdürlüğü, emniyet, jandarma birimleri, İl Sağlık Müdürlüğü, Kızılay ve ilgili kurumlara vatandaşlar adına teşekkür etti.
Samsun Valisi, sürücülere uyarılarını ise şöyle sıraladı:
“Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre kar yağışının önümüzdeki günlerde de etkisini göstermesi beklendiğinden, vatandaşlarımızın mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamalarını, trafiğe çıkmak zorunda olanların da araçlarına mutlaka kar lastiği takmalarını ve uyarılara riayet etmelerini önemle istirham ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2022, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344