Milletvekili Demircan Başkan Taşçı'yı kutladı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, “Başkan Taşçı, üzerine düşen görevin ve sorumluluğun farkında olarak başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Milletvekili Demircan Başkan Taşçı'yı kutladı ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti.  Milletvekili Demircan, Başkan Taşçı’yı çalışmalarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını beklediklerini kaydetti.


Atakum Belediyesinde sürdürülen çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan bilgi alan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, “Halkımızın daha iyi hizmet alabilmesi, yerel yönetimlerden daha fazla faydalanabilmesi için belediyelerimize büyük görev düşüyor. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, üzerine düşen görevin ve sorumluluğun farkında olarak başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çalışmalarından dolayı kutluyorum” diye konuştu.


AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan’ın ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum İlçesinin daha iyi hizmet alması, daha kapsamlı projeler ile geleceğe hazırlanması adına çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın vatandaşlarımız tarafından takdir buldukça, daha iyi çalışmalar için motive oluyoruz. Bizim motive kaynağımız halkımız. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan’ın övgü dolu sözleri bizleri gururlandırdı” dedi. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan’a ziyaretinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin de eşlik etti.  


Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4