Müşfik Veysel Erdoğan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Samsun'da tanınan sendika başkanı Müşfik Veysel Erdoğan Covid-19'dan yaşamını yitirdi.

Müşfik Veysel Erdoğan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) Samsun Şube Başkanı Müşvik Veysel Erdoğan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. 

HAYATINI KAYBETTİ
Bir süre önce koronavirüse yakalandığı öğrenilen  Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) Samsun Şube Başkanı Müşvik Veysel Erdoğan'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.  


"DERİN ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİM"
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yaşamını alın teri ve emek mücadelesine adayan Enerji Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası Samsun Şube Başkanı Müşfik Veysel Erdoğan'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Kederli ailesinin, sevenlerinin ve partimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel de duyduğu üzüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. 

CENAZESİ YARIN
Müşfik Veysel Erdoğan'ın cenazesinin yarın saat 13.30'da Asri Mezarlık'ta toprağa verileceği öğrenildi.

MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN KİMDİR?
1963 Samsun Doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi, Maden Mühendisliği bölümünü bitirdi. Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) Samsun Şube Başkanı. Mühendis. 2011 Genel seçimlerinde Samsun CHP milletvekili aday adaylığında bulundu. KESK dönem sözcülüğü yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344