MYO'dan Başkan İkiz'e ziyaret

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Havza Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercan Tural Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret etti.

MYO'dan Başkan İkiz'e ziyaret ABONE OL

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret eden OMÜ Havza MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercan Tural yeni eğitim ve öğretim dönemi hakkında İkiz’e bilgiler verdi. Tural Havza MYO’da ek yerleştirme kayıtlarının ardından eğitim ve öğretinim başlayacağını belirterek;  “İnşallah önümüzdeki yıl iş sağlığı ve güvenliği bölümü eğitime başlayacak. Açılan öğrenci yurdumuz ile öğrencilerimizin barınma sorunu çözüldü. Okulumuz ile Belediyemiz arasında olan işbirliğine aynı şekilde davem edeceğiz. Sayın Başkanıma bizlere vermiş oldukları desteklerden ötür teşekkür ederim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Havza Belediyesi olarak her zaman Havza Meslek Yüksekokulun yanında yer aldıklarını belirterek; “Okulumuz açıldığı günden bu yana her zaman okulumuz yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Yüksekokulumuz ilçemiz için önemli. Okulumuzu fakülteye dönüştürmek için çalışmalarımız var. İnşallah bu hedefe hep beraber ulaşacağız.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4