banner433

Pozitif hasta sokağa çıkma kısıtlamasında dışarda yakalandı - Samsun Haber

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerini yerinde inceledi. Denetimlerde kısıtlamayı ve karantinayı ihlal eden pozitif hastaya idari yaptırım uygulandı.

Pozitif hasta sokağa çıkma kısıtlamasında dışarda yakalandı  - Samsun Haber

Samsun Valisi Dr.Zülkif Dağlı, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerini yerinde incelediğini, mesai kavramı gözetmeksizin fedakarca çalışan kolluk kuvvetlerine kolaylık dilediğini belirtti.
HES kodu uygulamasının salgınla mücadele için önemine dikkat çeken Vali Dağlı, denetimlerde HES kodu ve özel araçla seyahat izin belgelerinin tavizsiz bir şekilde sorgulanması talimatı verdi.

Denetimlerdeki HES kodu sorgulaması sırasında Kovid-19 pozitif bir kişinin yakalanması ve idari yaptırım uygulanması üzerine Vali Dağlı, vatandaşlara bir kez daha çağrıda bulunarak, sevdiklerimiz başta olmak üzere herkesin sağlığı için karantina kurallarına uyulmasını istedi.
Sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerini yerinde inceleyen Samsun Valisi Dağlı, mesai mefhumu gözetmeksizin gerek denetimlerle gerekse de Vefa Sosyal Destek Gruplarımızdaki hizmetleriyle fedakarca ve özveriyle çalışan kolluk kuvvetlerimize görevlerinde kolaylıklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344