banner341

PTT'den maske açıklaması - PTT'den maske nasıl alınıyor?

Samsun Son Dakika Haberleri - İçişleri Bakanlığı'nın aldığı kararla marketler ve çarşılara ayrıca bazı şehirlerde ulaşım araçlarına maske takılmadan girilmeyeceği açıklanmıştı. Bu konuda maske eksiği bulunan vatandaşlar için PTT açıklama yaptı. Artık vatandaşlar maske eksiklerini PTT üzerinden karşılayabilecek.

PTT'den maske açıklaması - PTT'den maske nasıl alınıyor? ABONE OL

PTT maske temini hakkında şu açıklamayı yaptı : T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın almış olduğu karara istinaden; online ortamda ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.

e Ptt AVM çöktü mü? e Ptt AVM ücretsiz maske

HABERİN DETAYLARI ==>https://www.gazetenizolsun.com/koronavirus-haberleri/e-ptt-avm-coktu-mu-e-ptt-avm-ucretsiz-maske-h36561.html


Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından, Her vatandaşa haftalık 5 adet Cerrahi Maske ücretsiz dağıtılması kararı alındı. PTT, vatandaşlara ücretsiz maske verecek. Maskeler, evlere ücretsiz olarak ulaştırılacak.


PTT'nin sitesinde ücretsiz maske almak için izlenmesi gereken yol aktarıldı.  Ücretsiz maske temini için maske.epttavm.com adresine giriş yapmak gerekiyor
Vatandaşların her hafta 1 paket (5 adet) maske alma hakkı bulunmaktadır
Adres bilgileriniz doğru girdiğinizden emin olun.
PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır
Ücretsiz maske temini 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşları kapsamamaktadır. T.C kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecektir."

E PTT AVM MASKE İÇİN 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 20:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatan DAŞTAN
Vatan DAŞTAN - 10 ay Önce

pttkargo parasıyla giden kargoları teslim etti de bedava maskeyi dağıtacak, çok beklersiniz.Bu arada İmamoğlu'na "noldu süt işi" diye sorulduğu gibi niye "noldu 65 yaş üstünün kolonya ve maske işi" diye kimse sormuyor?gazetenizolsun sen sorsana.

Editör
Editör - 10 ay Önce

Değerli okurumuz Vatan Daştan, sitemize olan ilgin için teşekkür ediyoruz. Sizlerin yorumunuza değer veriyor kişilik haklarına müdahele olmadığı sürece yayınlıyoruz. Biz soracaklarımızı ilgili zamanlarda sormaya çalışıyoruz sizde vatandaş olarak ekrem imamoğluna twet atarak sorabilirsiniz. İyi günler.

Vatan DAŞTAN
Vatan DAŞTAN @Editör - 10 ay Önce

Editörcüğüm öncelikle yorumumu yayınladığın için teşekkür ederim.İmamoğluna sorum yok,İmamoğluna “noldu süt işi” diye sordular, İmamoğlu da cevabını vermişti, korona ilk çıktığında 65 yaş üstüne kolonya ve maske dağıtalacaktı, “noldu kolonya ve maske işi” diye sorulması gereken yere medya olarak sizin sormanızı kastettim…Sorabileceğinizinden hiç ümidim yok  :)

editör
editör - 10 ay Önce

Anladım. İmamoğlu'nun bununla ilgili verdiği sözün haberini atarmısınız kolonya ve maske dağıtımı ile ilgili buna istinaden bizde haber yapalım kaynak göstererek. Vatandaşlar Başkan İmamoğlu'na sordu, "noldu kolonya ve maske işi" diye.

Mehmet saldık
Mehmet saldık - 10 ay Önce

Mehmet saldık

SIRADAKİ HABER

banner4