Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı temayülü yapıldı

Samsun büyükşehir belediye başkanının belirlenmesi amacıyla Samsun'da temayül yoklaması yapıldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı temayülü yapıldı

Samsun büyükşehir belediye başkanının belirlenmesi amacıyla  Samsun'da temayül yoklaması yapıldı. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından anket çalışmalarını tamamlayan AK Parti'de,  yeni başkanın belirlenmesi amacıyla temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Genel Merkezi'nce yapılan anket çalışmalarının ardından yeni büyükşehir belediye başkanının belirlenmesi için Ömer Halisdemir Salonu'nda, il ve ilçe başkanları, büyükşehir belediyesi meclis üyelerinin katılacağı temayül yoklaması yapıldı.  Temayül sonucunda en çok oyu alan belediye başkanı ya da büyükşehir belediyesi meclis üyelerin adları, genel merkeze iletilecek.

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünde olan anket sonuçları ile temayül yoklamasının sonuçlarının değerlendirilip, büyükşehir belediye başkanının belirlenerek, 3 Mayıs'ta yapılacak Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında aday gösterilecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344