Samsun Çerkes Derneğinden Kavaklılara ziyaret

Samsun Çerkes Derneği Yön.Krl.Bşk.Sedat UYGUN, Hakan CAN, Arslan BOLAT ve Perit Murat BERZEG, Kavak Dernekleri Federasyonunu ziyaret etti. Kadef Gen.Bşk.Op.Dr.Yılmaz KARAGÖZ Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte karşıladı.

Samsun Çerkes Derneğinden Kavaklılara ziyaret

Samsun Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Uygun,"Çerkes Derneği Yönetim Kurulu olarak örnek bir uygulama başlattıklarını ayırt etmeksizin Samsundaki tüm Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarette bulunduklarını dile getirdi. Kısaca Çerkes Derneği hakkında bilgi vererek, Kadef'i Sosyal medyadan takip ettiklerini ve ortaklaşa görüş alışverişinde bulunarak bundan sonraki etkinliklerde destek olmak ve katılmak istediklerini söylediler. Ayrıca Sedat Uygun, " Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu günlerde birbirimize daha sıkı kenetlenmeli, birbirimize destek olmalıyız.  Sivil toplum kuruluşları olarak ortak akıl ile birlikte hareket etmek zorundayız, birlik ve beraberlik zamanıdır."dedi. Hatta ortak etkinlik ve faaliyetler düzenleyerek daha çok ses getirebiliriz, diyerek konuştu.

Bşk.Yılmaz Karagöz, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttikten sonra yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Federasyonun çalışmalarından bahsetti. Bu üzücü ve zor günlerde her gün alınan şehit haberlerinden dolayı çok üzgün olduklarını, bu nedenle bazı faaliyetleri ertelemek zorunda kaldıklarını dile getirdi. Yapılan ziyaretin bu manada çok anlamlı olduğunu ve takdir  ve teşekkürlerini belirtti. Fikir alışverişinde bulunarak bundan sonraki çalışmalarda daha kalabalık kitleye ulaşabiliriz. Birlik ve beraberlik içinde ülkemiz için, şehrimiz için daha güzel şeyler yapma fırsatı bulabiliriz dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 06:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4