Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları hangi etkinlik nerede yapılacak?

Samsun'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında çeşitli etkinlikler coşkuyla devam ediyor. Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları hangi etkinlik nerede yapılacak? sorunuzun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları hangi etkinlik nerede yapılacak?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş Mücadelesi'ni başlatmak için 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkışının 103. yılı kentte çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Samsun'da 19 Mayıs Kutlamaları nerede yapılacak? Samsun 19 Mayıs Kutlamaları etkinlik saatleri ve detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.
Samsun Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Belediye Başkanlıklarının düzenlediği etkinlikler kapsamında 19 Mayıs coşkusu kentin her köşesinde hissediliyor. Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları hangi etkinlik nerede yapılacak? sorusunun detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344