Samsun'da Bin TL'lik Yardımdan Kaç Kişi Faydalandı?

Pandemi Değerlendirme Toplantısı'nda, Samsun'da ihtiyaç sahiplerinin taleplerinin büyük oranda karşılandığı belirten Samsun Valisi Osman Kaymak,"Kaymakamlarımıza, hayırseverlerimize ve Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarımızın her birine teşekkür ederiz" dedi.

Samsun'da Bin TL'lik Yardımdan Kaç Kişi Faydalandı?

Pandemi Değerlendirme Toplantısı'nda Samsun'da ihtiyaç sahibi vatandaşların taleplerinin büyük oranda karşılandığı belirtildi. Valiliktan yapılan açıklamada, "Vatandaşlarımızın başvurularını mail veya telefon yoluyla iletmesi sayesinde Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakıfları'nın önünde kuyruk oluşmadığı ve sahanın rahatladığı bilgisini alan Valimiz Sayın Osman Kaymak, devletimizin her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu ve bundan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, Kaymakamlarımıza, hayırseverlerimize ve Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarımızın her birine teşekkür etti" denildi.

79 BİN KİŞİYE YARDIM
Valilik tarafından Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Faz 1, Faz 2 ve Faz 3 kapsamında Samsun'da bugüne kadar bin TL ödemesi yapılan kişi sayısının 79 bin 751 olduğu açıklandı.SYD Vakıflarının ve hayırseverlerin de desteğiyle hazırlanan 31.282 gıda ve temizlik kolisinin Vefa Sosyal Destek Gruplarınca ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını belirten Vali Kaymak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ayni ve nakdi yardımların ulaştırılmaya devam edileceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344