banner438

Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği merkezi törenle açıldı

Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği (SİMDER) dernek merkezi yapılan tören ile açıldı. Dernek Başkanı Güney, "ilimizin kültürel ve sosyal projeleri için de katkıda bulunacak, çözümler sunacağız" dedi.

Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği merkezi törenle açıldı

Samsun'da kısa bir süre önce kurulan Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği'nin (SİMDER) dernek merkezinin resmi açılış töreni düzenlendi. 
Yoğun bir ilginin olduğu açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın, İlkadım Bediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Çevre, Şehirçilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ömer Bolat, siyasi partiler, kamu, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile davetliler katıldı. 

SAMSUN'A KATMA DEĞER VE İSTİHDAM
Törenin açılış konuşmasını yapan Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği kurucu başkanı Yunus Güney, "Öncelikle Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneğimizin bu anlamlı açılışına katıldığınız için şahsım ve derneğimiz adına sizlere teşekkür ediyorum.
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. 
Samsun ve bölge için çalışan, istihdam sağlayan katma değer üreten bir grup arkadaşımızla kısa bir süre önce kurduğumuz derneğimizin resmi açılışını gerçekleştirmek için bir aradayız.
Derneğimizin kuruluş amacı; kısaca anlatacak olursak bölgemizde yapı – inşaat sektöründe çalışan, sektöre omuz veren, tedarik sağlayan, sektöre yön veren tüm paydaşları ortak noktada bir araya getirmek, sektör ile ilgili konularda akıl birliği, fikir birliği yapmak, istişarelerde bulunmak, sorunlarımızı tartışmak, çözümler üretmek ve gerekli yerlere iletmektir. 

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNACAĞIZ
SİMDER’ in en önemli hedeflerinden biri de yapı-inşaat sektöründe yaşanan sıkıntı ve problemleri üyelerimizin ve toplumun ortak yararları doğrultusunda çözümler üreterek çözmek, kurduğumuz kurumsal ve sosyal ilişkilerle kamuda saygın bir kimliğe sahip olmak ve gerçek anlamda tam bir sivil toplum kuruluşu olmaktır. 
Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği, şehir ekonomisine katkıda bulunmanın yanında, diğer sivil toplum kuruluşları ile iletişim halinde olarak, ilimizin kültürel ve sosyal projeleri için de katkıda bulunacak, çözümler sunacaktır. 
Bu vesileyle; Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği´nin Ülkemize, Bölgemize ve ilimize hayırlı olmasını yüce Allah´tan niyaz ederiz. 
Derneğimizin açılışına katılımlarınızdan dolayı şahsım ve derneğimiz adına teşekkür eder saygılarımızı sunarız." dedi. 

SİMDER YÖNETİM KURULU
Samsun İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği (SİMDER) Yönetim Kurulu Listesi:
Yunus Güney, Adem Bektaş, Eşref Tuna, Çetin Saldık, Sezgin Aydın, Murat Kılıç, Sertan Akyüz, Murat Demircan, Ercan Koçbıyık, Yahya Öztel, Ferdi Öztel, Ferhat Köse

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2022, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344