banner341

Samsun Millet Bahçesi’ne hanımlar lokali yapıldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında Millet Bahçesi içerisine kazandırılan Hanımlar Lokali hizmete açıldı.

Samsun Millet Bahçesi’ne hanımlar lokali yapıldı ABONE OL

Sosyal ve kültürel amaçlı tesis niteliğindeki lokal haftanın 7 günü açık olacak ve tüm hanımlar yararlanabilecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Kadınlarımız bizim baş tacımız. Bu tesis de onlara verdiğimiz önemin göstergesi. Anneler hanımlar lokalinde kitap okuyup sohbet ederken çocuklar oyun alanlarında eğlenebilecekler" dedi.
Samsun'un daha yaşanılabilir, sağlıklı ve çağdaş bir kent olması için bir bir hayata geçirdiği yatırımları kapsamında sosyal projelere de ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi, Canik İlçesi Millet Bahçesi içerisinde Büyükşehir Belediyesi Hanımlar Lokali ile kadınlara yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde oluşturulan ve sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlara göre donatılan lokal kadınların boş zamanlarını birlik ve dayanışma içinde geçirebilecekleri bir mekan olacak. Haftanın belirli günleri el sanatları kursları verilecek. 

Gazeteniz Olsun Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4