banner341

Samsun’da 2. Tarım fuarı açılıyor

2. Tarım fuarı 28 Eylül – 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Samsun’da 2. Tarım fuarı açılıyor ABONE OL

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği,  TZOB Ziraat Odaları Birliği, Ziraat Mühendisleri Odası, TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği, 19 Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ile hazırlanan SAMSUN TARIM FUARI 20162.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 28 Eylül – 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Samsun İl ve ilçelerinin yanı sıra Karadeniz’ in ve Orta Anadolu’ nun birçok İlinden protokolün ve ilgili sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin katılımıyla 28 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 12.00’deTüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek açılış törenini, TürkiyeZiraat Odaları Birliği Genel Başkanı Sayın Şemsi BAYRAKTAR’da katılacak.

Tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ikinci kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen ve her yıl daha da profesyonelleşen, konusunda bölgesinin en etkili buluşması olan fuarımız,iki ayrı salonda, 10.000m2 kapalı, 40.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 50.000 m2’lik alanda düzenlenecektir.

Karadeniz ve Orta Anadolu’ dan o binlerce çiftçinin buluşacağı fuarda, her türlü tarımsal ürün ve ekipman, yepyeni teknolojiler ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır.

Tarımda verimlilik artışı, tarım ürünlerinde çeşitliliğin arttırılması konuları fuarın ve fuarda düzenlenecek olan seminer ve konferansların ana hatlarını oluşturacaktır.

Samsun 2.Tarım Fuarı’ nın tüm bölge ekonomisine ve çiftçilerimize olumlu katkılar sağlamasını ve daha verimli tarım, hayvancılık uygulamaları ile bölgenin sektördeki potansiyelini daha etkin kullanmasını hedeflemekteyiz. 

Tüm bölge halkını ve ilgilileri, sektörün bölgedeki en önemli buluşmasına davet ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2016, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4