Samsun'da teröre karşı tepki yürüyüşü düzenlenecek

Samsun’da 23 Ağustos Pazar günü saat 17.00’da Samsun Şehir Kulübü önünden teröre tepki yürüyüşü düzenlenecek.

Samsun'da teröre karşı tepki yürüyüşü düzenlenecek ABONE OL

Fatihspor Kulübü Başkanı Ali Anıl’da sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak Samsunluları yürüyüşe davet etti.

İşte Ali Anıl'ın sosyal medya üzerinden yayımladığı davet mesajı:

“BEN TEK BAŞIMA DA OLSA ORADA OLACAĞIM. BENİMLE KOL KOLA YÜREK YÜREĞE ORADA OLMAK İSTEYEN KARDEŞLERİMİDE BEKLİYORUM”

“BAYRAĞINI AL GEL”

Bizler, Millet olarak Çanakkale’de 250 bin şehit vermiş bir ırkın, 250 bin şehidin torunlarıyız. Allah’ın izniyle hepimiz de bu yolda şehit olur, bu memleketi, bu milleti en güzel hale getiririz düşüncesindeyiz.

Bizler, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz müddetçe Türkiye Cumhuriyeti’ni kimse yıkamayacaktır. Biz gençler biri ve ya birilerinin yıkmaya çalışmasında müsaade etmeyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizde son günlerde yaşanan kan revan gözyaşı ve gelen şehit haberlerine tepki olarak rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun da dediği gibi “Şehit vermekten daha acı bir durum varsa, o da Şehit vermeye alıştırılmış bir toplum olmaktır” sözünden yola çıkarak Samsun’da 23 Ağustos pazar günü saat 17.00’da Şehir Kulübü önünde toplanarak yaşanan terör olaylarına tepki yürüyüşü düzenleyeceğiz.

Uyutulduk. Bilgisayarın sosyal medyanın kölesi olduk. Tepkimizi hep sosyal medyadan dile getirdik. Şimdi uyanma ve tepkimizi haykırma vakti geldi. Samsun’da şehit haberi aldığında şehit anasının, eşinin ve çocuğunun yüreğindeki ateşi göz yaşlarıyla söndüren ve dualarını hiç bir zaman ülke menfaatinden, vatan toprağından ve al-yıldızlı bayrağı için esirgemeyen tüm duyarlı halkımızı elinde ‘Türk Bayrağı’ ile yürüyüşe bekliyoruz.

“HER ŞEHİT HABERİNDE YÜREĞİ YANANLAR PAYLAŞSIN Kİ SESİMİZ GÜR ÇIKSIN”

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2015, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4