banner377

Samsunlu Muhasebeci ve Mali Müşavirlerden ziyaret

Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Başkanı Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri, Muhasebe Haftası programları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır’ı ziyaret etti.

Samsunlu Muhasebeci ve Mali Müşavirlerden ziyaret ABONE OL

Mali müşavir ve muhasebecilerin Türk ekonomisinde yerinin önemli bir noktada olduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır, “En ufak bir dükkanın, çok büyük bir holdingin dahi bir muhasebeciye her zaman ihtiyacı vardır. O yüzden aranan bir mesleği icra ediyorsunuz. Samsun’da meslek dalları ile ilgili günleri sizin gibi detaylı kutlayan oda sayısı çok azdır. Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Muhasebe Haftası kutlu olsun.” diyerek ziyaretinden dolayı teşekkür dileklerini iletti. 

Her yıl düzenlenen programlar kapsamında Samsun’da çeşitli etkinliklere imza attıklarını belirten Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hayrul Kayar, “Türkiye’nin çoğu ilinde olduğu gibi bizlerde Samsun’da Muhasebe Haftası’nı dolu dolu kutluyoruz. 1 – 8 Mart arasında gerçekleştireceğimiz programlar kapsamında birçok etkinliğe imza atacağız. Çeşitli konularda eğitimler, hayatını kaybeden meslektaşlarımız için mevlit, ziyaretler ve Kadınlar Günü kutlama programımız ile bu yıl ki etkinliklerimizi tamamlayacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner379

banner381

banner4

banner378