Şerif Korkmaz KADEF'e aday oldu

KADEF'in iyi yönetilmediğini iddia eden Kavaklı işadamı Şerif Korkmaz, (Kavak Dernekler Federasyonu) KADEF başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Şerif Korkmaz KADEF'e aday oldu ABONE OL

Korkmaz, "KADEF, iyi yönetilmiyor. KADEF'e gelenlerin amacı var. Kutuplaşmanın olmadığı, herkese sevgi ve saygı duyulacağı bir çatı altında buluşmayı her zaman amaç edineceğiz" dedi KAVAK 21 Nisan 2019 Pazar 12:18 Samsunlu işadamı ve eski Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerif Korkmaz, gelecek hafta kongresi gerçekleşecek olan Samsun Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF)'na  başkan adayı olduğunu açıkladı.  İlkadım İlçesi Fuar İçi'nde bulunan bir salonda adaylığını açıklayan Şerif Korkmaz, "Çıkacağım bu yolda sizlerden her türlü desteği göreceğimden şüphem yok. Amacımız KADEF'i olduğu durumdan daha iyi yere getireceğiz. KADEF'i vizyonu düzgün ve hemşehrilerimizin daha iyi hizmet aldığı bir yer haline getireceğiz. İlçemizde ve ilimzide bulunan işadamlarımızı, bürokratlarımızı ve akil insanları bir çatı altında buluşturmak için çalışacağız. Kimsenin kutuplaşmayacağı herkesin istek ve arzularına cevap verecek bir yer olarak hizmet edeceğiz" dedi. 


KADEF'in iyi yönetilmediğini ifade eden Korkmaz, "Geldiğimiz noktada KADEF iyi yönetilmiyor. KADEF'e gelenlerin amaçları var. Biz asla koltuk için gelmiyoruz. Ben o koltuğa değer katan bir kardeşiniz olacağım. O koltuk bize değer katmaz. Biz ne kadar değer katarsak 3 yıl çok çabuk geçer. Benim adaylığımla ilgili bazı laflar ve sözler duyuyorum ve bunlardan üzüntü duyuyorum. Çünkü benimle alakalı 'birisinin adayı' diyorlar ben kimsenin adayı değilim" diye konuştu. Hakan AKGÜN  - Samsun Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Korkmaz
Hasan Korkmaz - 2 yıl Önce

Rabbim kem gözlerden esirgesin maşAllah Rabbim muvaffak eylesin

SIRADAKİ HABER

banner4

banner366