TCG İskenderun Gemi Komutanları Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

17-18 Eylül 2015 tarihleri arasında Samsun’a liman ziyareti gerçekleştiren TCG İskenderun (A-1600) Eğitim Komodoru Dz. Kur. Kd. Alb. Ayhan GEDİK ve beraberindekiler, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

TCG İskenderun Gemi Komutanları Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti ABONE OL

Dz. Kur. Kd. Alb. Ayhan GEDİK ve beraberindekiler Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır tarafından ağırlandı. Dz. Kur. Kd. Alb. Ayhan GEDİK ’’Deniz Harp Okulu 2. Sınıf öğrencilerinin gemi ve deniz şartlarına alışkanlık kazanmalarını sağlamak, mesleki bilgilerini tatbiki sahada pekiştirmek, liman ziyaretleri ile bilgi görgülerini artırmak ve temsil yeteneklerini geliştirmek maksadıyla Samsun Limanı’nı ziyaret ettiklerini dile getirdi.

Başkan Vekili Turan Çakır da komutanları Samsun’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Deniz Kuvvetlerine bağlı farklı sınıflardaki gemilerin Samsun ziyaret5lerinin hem kendileri adına hem de Samsun Halkı adına kentte her zaman heyecan yarattığını ve kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

 

Ziyaretin sonunda Çakır tarafından TCG İskenderun (A-1600) Eğitim Komodoru Dz. Kur. Kd. Alb. Ayhan GEDİK’e anı olarak Bandırma Vapuru’nun maketi hediye edilirken Gedik de Çakır’a geminin temsil edildiği denizci şapkası ve bir kupa sundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4