TEGV'den Büyükşehir'e teşekkür ve nezaket ziyareti

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı, Samsun’da sürdürdükleri eğitim faaliyetlerinde en büyük desteği veren Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ve nezaket ziyaretinde bulundu.

TEGV'den Büyükşehir'e teşekkür ve nezaket ziyareti ABONE OL

Turmepa Deniz Temiz Derneği Genel Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu ve TEGV Samsun Eğitim Parkı Yöneticisi Nehir Günay’nın katıldığı ziyarette TEGV Heyeti, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel ile bir araya geldi.  

     Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim faaliyetlerine büyük destek verdiğini ifade eden TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, yardım ve katkılarından dolayı Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ve yönetimine teşekkür etti. Eğitim çalışmaları hakkında Genel Sekreter Öncel’e bilgi veren Genel Müdür Tosyalı, çocukların en şekilde eğitilip geleceğe hazırlanmasında birlikte çalışmalar yürütecekleri için memnuniyet duyduğunu kaydetti. 

     Farklı becerilere sahip olarak dünyaya gelen tüm çocuklara kendi potansiyellerini ve yeteneklerini keşfetmelerine fırsat tanımayı amaçlayan TEGV, bunun için, çocuklara güvende hissettikleri, düşünce ve duygularını özgürce ifade edebildikleri, yaratıcılıklarını ortaya koyabildikleri ve aktif biçimde öğrendikleri bir alan sunuyor. Matematik, Fen, Okuma, Sanat ve Bilişim eğitim programlarıyla, çocuklara hem kendilerini ifade edebilme fırsatları sunuyor, hem de aktif, etkinlik temelli ve eğlenceli biçimde öğrenmelerini sağlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4