Termespor'a TEGİAD'dan galibiyet primi

Geçtiğimiz hafta Vezirköprü Belediyespor deplasmanında altın değerinde üç puana sahip olan Termespor futbolcularına söz verilen galibiyet primi, Terme Genç Işadamları Derneği (TEGIAD) adına Başkan Mustafa Çelebi tarafından Kulüp Başkanı Oğuzhan Duran'a takdim edildi. Aynı zamanda takımın antrenmanına da katılan iki Başkan, futbolcularla bir araya gelerek onlara moral desteği sağladılar.

Termespor'a TEGİAD'dan galibiyet primi ABONE OL

Zorlu Vezirköprü Deplasmanında alınan galibiyetin çok onemli olduğunu ifade eden Termespor Başkanı Duran, bu galibiyetle play off yolunda zor bir basamağı aştıklarını ifade ederek, bu hafta kendi sahalarında oynayacakları  19 Mayıs Belediyespor maçında Terme Genç Işadamları Derneği üyelerini de takımlarına destek için stada beklediklerini ifade etti.

Terme Genç Işadamları Derneği Başkanı Çelebi, Vezirköprü Belediyespor maçı için söz verdikleri galibiyet primini takdim etmek ve takımın yanında olduklarını göstermek için bir araya geldiklerini,  takımın son haftalarda ortaya koyduğu performansın parmak ısırtacak derecede olduğunu, Termesporun artık ligdeki takımların korkulu rüyası haline geldiğini, bu durumun da futbol ve Ilçe adına sevindirici olduğunu ifade etti. Bu hafta yapılacak olan 19 Mayıs Belediyespor karşılaşmasına tüm üyeleriyle birlikte katılma arzusunda olduklarını söyleyen Başkan Çelebi, takımın bu hafta alacağı galibiyetle kendilerini yeniden sevinderecegine inandıklarını dile getirdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4