banner341

Tramvay 19:00-01:00 saatleri arasında bedava

Demokrasi nöbetine ara vermeden devam eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, her gece Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerce vatandaşın ulaşımını kolaylaştırmak için talimat verdi: “Tramvay Demokrasi Nöbeti süresince saat 19:00-01:00 arasında ücretsiz olacak.”

Tramvay 19:00-01:00 saatleri arasında bedava ABONE OL

Ordu içerisindeki FETÖ üyesi cuntacıların başarısız darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla her akşam meydanları dolduran binlerce vatandaş Demokrasi Nöbetine devam ediyor.

   Samsun Cumhuriyet Meydanı da her akşam şehrin çeşitli bölgelerinden ve ilçelerinden gelen vatandaşların akınına uğruyor. Binlerce vatandaşla birlikte her gece nöbeti devam ettiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da Büyükşehir Belediyesi olarak bu süreçte tüm imkanlarıyla bu kitlesel demokrasi bayramına büyük destek veriyor.

19:00-01:00 SAATLERİ ARASINDA TRAMWAY BEDAVA

  Demokrasi nöbetine gelmek için birçok vatandaşın raylı sistemi kullandığını gözlemleyen Başkan Yılmaz, her türlü fedakarlığı göstererek Cumhuriyete ve demokrasiye sahip çıkan Samsunluların meydana daha rahat ulaşımlarını sağlanması için talimat vererek Hafif Raylı Sistemin demokrasi nöbeti devam ettiği sürece saat 19:00-01:00 saatleri arasında ücretsiz taşıma yapması için talimat verdi.

   Başkan Yılmaz; “Samsun Halkı, Cumhurbaşkanımızın çağrı yaptığı 15 Temmuz gecesinden buyana adeta bir demokrasi dersi vererek meydanları doldurdu ve doldurmaya da devam ediyor. Bu fedakar halk sabah işine gidiyor akşam da ülkesine ve demokrasisine sahip çıkmak için meydanları dolduruyor. Ben bu insanlar için ne yapsam azdır. En azından bu güzel insanların Cumhuriyet Meydanı’na gelişinde ve evlerine dönüşünde rahat etmelerini sağlamak için bir karar aldık. Cumhurbaşkanımız tamam diyene kadar devam ettireceğimiz Demokrasi nöbeti süresince vatandaşlarımızın 19:00-01:00 saatleri arasında Hafif Raylı Sistem araçlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilmeleri için talimat verdim.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 08:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
nick
nick - 3 yıl Önce

Oh babasinin mali elektrik parasini halka yansitacak cus artik bir darbede siz yaptiniz zaten vatandasa

SIRADAKİ HABER

banner4