Trap Atışları 19 Mayıs İlçesinde Yapılacak

3.Geleneksel Trap atışları 19 Mayıs Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği işbirliği ile 29 Nisan tarihinde 19 Mayıs İlçesi’nde yapılacak.

Trap Atışları 19 Mayıs İlçesinde Yapılacak

İlçede bulunan Dereköy Taşkelik Mahallesinde 3. Geleneksel Trap Atışları Festivali düzenlenecek. Festivalde kültürel ve sosyal etkinlikler yapılacak olup, belirlenen kategorilerde yapılan trap atış yarışmalarında dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek.

19 Mayıs Belediyesi’nin sporun her branşına büyük önem verdiğini ifade eden Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Belediyemiz farklı branşlarda gerçekleştirilen şampiyonalarla adından söz ettirmeyi başardı. Her yıl artan bir katılımla gerçekleştirdiğimiz trap yarışlarında heyecan her geçen gün artıyor. Trap güzel bir spor. Ateşli silahların düğün, eğlence, karşılaşma sonrası sevinçlerde kullanılmasını doğru bulmuyoruz. Herkes stresini atmak için trap sporuyla ilgilenebilir.’’ dedi.

(NOT: TRAP ATIŞ ALANI KOORDİNATLARI: 41°26'38.8"N 36°07'04.4"E )


 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344