Uluslararası Öğrenci Derneği yöneticileri Canik'te

Uluslararası Öğrenci Derneği yöneticilerini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gelişim adına tüm potansiyellere sahip bir şehir olan Samsun, ticaret, tarım, sağlık gibi alanların yanında eğitimde dahil olmak üzere her alanda uluslararası bir şehir olmalıdır" dedi.

Uluslararası Öğrenci Derneği yöneticileri Canik'te ABONE OL

Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mustafa Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti. Dış İlişkiler Birimi Müdürü Ali Kemal Tural'ın da yer aldığı ziyarette Kasapoğlu, bugüne kadar eğitime ve derneklerine verdiği katkılardan dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Başkan Osman Genç de, eskiden uluslararası bir şehir olan Samsun'un bugün de aynı özelliğine kavuşabileceğini söyledi.

EĞİTİME BÜYÜK YATIRIM YAPTIK
Gençliğin önemine işaret eden Başkan Genç, "Belediye olarak bugüne kadar gençliğe ve eğitime büyük yatırımlar yaptık. Uluslararası Öğrenci Derneği ile birlikte gençlerimiz için eğitim, kültür spor alanlarında bir çok faaliyet gerçekleştirdik. Uluslararası Öğrenci Derneği de farklı kültürdeki gençlerin tanışması, kaynaşması açısından önemli bir misyonu yerine getiriyor. Şehirlerin yarıştığı günümüzde gençlerimizin farklı coğrafyaları tanımaları ve şehrimizi farklı ülkelerde tanıtmaları çok önemli. Bu bakımdan dernek yöneticilerimizi tebrik ediyorum" dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4