ÜniAK'tan Kampüs İçin İftar Vakti! Samsun Haber

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu (ÜniAK) Samsun’dan Kampüs İçin İftar Vakti Programı Düzenlend

ÜniAK'tan Kampüs İçin İftar Vakti! Samsun Haber

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu (ÜniAK) “Kampüs İçin İftar Vakti-Büyük OMÜ İftarı” sloganı ile Yaşam Merkezinde binlerce öğrenciyi bir araya getirdiği iftar programında birlik ve beraberlik mesajı verdi.  
ÜniAK Bölge Koordinatörü Muhammet Taştan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, OMÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, Rektör Yardımcıları ve ÜniAK Başkanı Enes Melih Aktürk ve 3 bine yakın öğrencinin katılımı ile gerçekleşen program, ÜniAK Başkanı Aktürk’ün konuşması ile birlikte başladı. 
Hemen ardından ÜniAK Bölge Koordinatörü Taştan’ın selamlama konuşması ile devam eden program, Rektör Vekili Yazıcı’nın teşekkür konuşmaları ile devam etti. Yapılan toplu yemek duası ile birlikte çay eşliğinde devam eden etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344