VM Medical Park Samsun Hastanesi'ne Teşekkür Belgesi

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, 2021 yılında en çok istihdam yapan ve en yüksek prim ödeyen kurumlardan biri olan VM Medical Park Samsun Hastanesi’ni teşekkür belgesine layık gördü.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'ne Teşekkür Belgesi

SGK İl Müdürü Ünal Kaya, VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Hakan Özcan’ı ziyaret etti. Samsun’da 2021 yılı içerisinde en yüksek prim ödeyen ve en çok istihdam yapan kurum olması sebebiyle VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Hakan Özcan’a teşekkür belgesi takdim etti. 
SGK İl Müdürü Ünal Kaya, “Yaptığınız çalışmalarla; yüksek prim ve en çok istihdam yapan kurumlardan biri olarak ülkemiz ekonomisine ve üretimime katkınız çok büyük. Çalışmalarınızın devamını dileriz” dedi.
Teşekkür belgesinden ötürü mutluluğunu ifade eden VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Hakan Özcan, “Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nün teşekkürü bizleri onurlandırdı. İş hayatında çalışanlarımıza verdiğimiz kıymet, kişilere sağladığımız istihdam kurumumuz için öncelikli hedeflerimizdendir. Şu anda Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanelerimizde yaklaşık 1300 personelimiz var, bizler bu sayıyı zamanla 3000’lere çıkarmak istiyoruz. Verdiğimiz hizmetle ülkemizin şehir markasıyız; ülkemize, insanımıza katkı sağlamak için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344