banner341

Yeşilyurt Grup'tan Sağlık Tesislerine Oksijen Desteği

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Pandemi nedeniyle hastanelerimizde artan oksijen gazı ihtiyacını karşılamak üzere bünyesinde bulunan hava ayrıştırma tesisini Samsun Valiliği İl Sağlık Müdürlüğümüze bedelsiz olarak tahsis eden Yeşilyurt Grup Yön. Kur. Bşk. Hikmet Yeşilyurt'a teşekkür ederiz" denildi.

Yeşilyurt Grup'tan Sağlık Tesislerine Oksijen Desteği ABONE OL

Yapılan açıklamada ayrıca; "Pandemi nedeniyle sağlık tesislerimizde artan oksijen gazı ihtiyacını karşılamak için Yeşilyurt Demirçelik Grupla yapılan görüşmeler sonucunda, şirket bünyesinde bulunan hava ayrıştırma tesisi Samsun Valiliği İl Sağlık Müdürlüğümüz kullanımına bedelsiz olarak verilmiştir. 

Bu kararı alarak hastanelerimiz ve tedavi sürecinde bulunan hastalarımız için hayatı, yaşamı temsil eden oksijeni, sağlık tesislerimizin kullanımına sunan Yeşilyurt Demirçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt’a, hem bu kritik dönemde sağlığa verdiği önemli destekten dolayı; hem de milletçe zor günlerde ne kadar büyük bir güçle birlikte hareket edebildiğimizi bir kez daha gösterdiği için Samsun İl Sağlık Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz. " denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4