banner341

Zihni Şahin Cemil Deveci'yi tebrik etti

Atakum Belelediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı seçilen Cemil Deveci'yi sosyal medyadan yayınladığı mesaj ile kutladı.

Zihni Şahin Cemil Deveci'yi tebrik etti ABONE OL

31 Mart'ta resmi olmayan sonuçlara göre Atakum Belediye Başkanı seçilen CHP'li Cemil Deveci, AK Parti İl Başkanlığı'nın yaptığı itiraz üzerine oyların tamamının sayılması kararı nedeniyle YSK'ya başvurduklarını söyledi. Deveci, "Yaptığımız itiraz kabul edildi. Pazartesi günü öğleden sonra Atakum Belediyesi'ndeyiz. Tüm Atakumluları belediyeye bekliyorum" dedi.

Bu gelişmenin ardından Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'de sosyal medya üzerinden tebrik mesajı yayımladı. Şahin, "Saygıdeğer Hemşerihlerim ;
Samsun il seçim Kurulunun tüm sandıkların yeniden sayılması kararına YSK Nezdinde CHP tarafından yapılan itiraz kabul edilmiştir. Hukuki süreç tamamlanmış ve  CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Sayın Cemil Deveci Bey başkan seçilmiştir.
Sayın Cemil Deveci Beyi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
Bu vesileyle tüm hemşehrilerime bir kez daha sonsuz ve kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte herkesin emeği ve hakkı olmuştur. Haklarınızı helal etmenizi rica ediyor saygılarımı sunuyorum." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4